Přepnout na navigaci

Partneři školy

Skupina ČEZ

Sokolská je partnerskou školou skupiny ČEZ, díky které se můžete přiblížit kariéře v této energetické společnosti. Více informací a volných pracovních pozicích najdete na kdejinde.jobs.cz.

 

TE Connectivity Czech s.r.o.

Jsme světový lídr v oblasti konektivity. Patříme mezi nejinovativnější společnosti světa. Působíme v atraktivním a perspektivním oboru automotive. Svými produkty podporujeme rozvoj elektromobility. Vytváříme příležitosti pro studenty a absolventy. Samozřejmostí je interní kariérní růst a profesní rozvoj. V TEamu máme zkušené odborníky, kteří mají za sebou hodnotné a inspirativní projekty, je opravdu od koho se učit. Se 3000 zaměstnanci patříme k největším zaměstnavatelům na Brněnsku.

Přijďte se k nám podívat na den otevřených dveří a to každou první středu v měsíci od 9:00 do 15:00.

Nabízíme:

 • Studentům nabízíme exkurze, přednášky, praxe, stáže, diplomové práce i placené brigády.
 • Absolventům nabízíme práci na HPP dle aktuální nabídky na pracekurim.cz
 • Nyní například pracovní pozice: Seřizovač, Nástrojař, Mechanik strojů a zařízení, Elektromechanik a mnohé další.

Více informací naleznete na https://te.jobs.cz/kurim/volna-mista-kurim

 

TE Connectivity Czech, s.r.o.
Personální oddělení
K AMP 1293, 664 34 Kuřim
Tel. uchazeči o zaměstnání: 771 130 030
nabor@te.com

 

FERMAT CZ s.r.o.

Společnost FERMAT je předním výrobcem nejsilnějších a přesných horizontálních vyvrtávacích, frézovacích strojů a válcových brusek, nabízející obráběcí stroje na všech hlavních trzích po celém světě. Hlavní výrobní a montážní zařízení FERMAT je v Brně a v Lipníku nad Bečvou.

Více informací najdete na https://www.fermatmachinery.com/cz a https://www.facebook.com/fermatkariera

 

SolidVision s.r.o.

Největší autorizovaný prodejce řešení SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice. Nabízí komplexní PLM řešení postavené na platformě SOLIDWORKS s více než desítkou produktů. Samozřejmou součástí jejich řešení jsou špičkové předprodejní i poprodejní služby, široké technické zázemí čítající několik desítek lidí. Další významnou oblastí jejich působnosti jsou také produkty a služby 3D skenování a kontroly.

Více informací najdete na https://www.solidvision.cz/ nebo https://www.facebook.com/SolidVision.cz

 

ABB s.r.o.

 

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace, která má více než 120-ti letou tradici a jejíž úspěch je dán zejména silným zaměřením na výzkum a vývoj.  

ABB působí přibližně ve 100 zemích světa a má kolem 140 000 zaměstnanců.

V České republice zaměstnává ABB více než 3 400 lidí a působí v 8 lokalitách. Svá nejvýznamnější inženýrská, výzkumná centra a 6 výrobních závodů má v Praze, Brně, Ostravě, Trutnově, Jablonci a Plzni.

ABB hledá talentované a motivované absolventky/absolventy vysokých a středních technických škol a středních odborných učilišť v oborech elektro, strojní, mechatronika, automatizace, pohony, elektroenergetika, chemickotechnologických oborech aj.

Potenciálním zaměstnancům ABB nabízí:

 • práci se špičkovými technologiemi
 • spolupráci na mezinárodních projektech
 • aktivní využití anglického jazyka
 • možnost dalšího profesního i osobního rozvoje a kariérního růstu
 • zajímavé zaměstnanecké benefity (jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění a další)

Pokud máte zájem o volnou pracovní pozici, brigádu, stáž či odbornou praxi, navštivte www.abb.cz/kariera, nebo zašlete e-mail na abb.prace@cz.abb.com.

 

Cambridge P.A.R.K. jazyková škola

Zkouškové centrum Staňkova 8c, 602 00 Brno


Jsme partnerskou školou jazykové školy Cambridge PARK, která zajišťuje a organizuje pro naše žáky zkoušky Cambridge English. Jazykové zkoušky Cambridge English jsou jedny z nejprestižnějších mezinárodně uznávaných zkoušek z angličtiny na světě.

 

Honeywell Brno

Honeywell je světovým lídrem v oblasti technologií a výroby v oblastech letectví, automatizace a řízení, automobilového průmyslu a speciálních materiálů. V České republice je Honeywell zastoupen v několika lokalitách – Praze, Brně, Olomouci a Ostravě. Ve výrobě, vývoji a výzkumu, servisních a obchodních organizacích v současné době sdružuje více než 2000 zaměstnanců.

HONEYWELL V PRAZE
Sdružuje ACS-Automation and Control Solutions, HPL – Honeywell Prague Laboratory, GCTS – Global Credit & Treasury Services a globální podpůrné centrum Honeywell Aerospace.

INTEGROVANÉ VÝVOJOVÉ CENTRUM (IDC) V BRNĚ
Svým rozsahem řadí k nejvýznamnějším vývojovým projektům ve střední Evropě.

Letecká technika – simulace, vývoj, výzkum a testování elektronických i elektromechanických systémů do civilních i dopravních letadel – systémů řízení letu, motorů a pomocných energetických jednotek, displejů a navigačních systémů.

Automatizace a řízení – náročné projekty ve vývoji a testování produktů a řídících systémů:

 • plynových ventilů a řídících jednotek, např. v boilerech a klimatizačních jednotkách
 • ventilů pro teplou a studenou vodu, tlakových a teplotních senzorů, pohonných jednotek klimatizací
 • termostatů a příslušenství pro řízení kvality vzduchu

Dopravní systémy – technický vývoj, testování i aplikace turbodmychadel a tepelných výměníků pro osobní a nákladní vozidla

VÝROBNÍ ZÁVOD V BRNĚ
Výrobní závod společnosti Honeywell se mimo jiné podílí na výrobě ventilů, termostatických hlavic pro topná tělesa, motorků do plynových kotlů a také na výrobě plošných desek. Výroba je rozdělena na tyto 3 oblasti:

 • Mechanická výroba – výroba motorků do plynových kotlů, předmontáž komponentů, manuální práce, samotná montáž motorků
 • Enviromentální výroba – výroba ventilů a termostatických hlavic pro topná tělesa, kompletování, manuální práce, práce na lisech a baličkách
 • Elektro výroba – výroba plošných desek, pájeni (touch-up), kontrola plošných spojů, práce na ICT strojích, ruční osazování

HONEYWELL AEROSPACE OLOMOUC
V Hlubočkách u Olomouce je významným dodavatelem leteckých komponentů.

Informace o aktuálních volných pozicích najdete na: www.honeywell.jobs.cz, www.honeywell.cz

Honeywell Brno: Tuřanka 96, 627 00 Brno, Holandská 2/4, 639 00 Brno, e-mail: kariera@honeywell.com

Honeywell Praha: V Parku 16, 148 00 Praha 4, e-mail: praguestaffing@honeywell.com

Honeywell Olomouc: Mora Aerospace, Nádražní 50, 783 66 Mariánské Údolí, e-mail: moraaerospace@moraaerospace.cz

 

EBM – papst CZ, s.r.o.

Kaštanová 34a, 620 00 Brno, tel: +420 544 502 411, fax: +420 547 232 622, www.ebmpapst.cz

 

Balluff CZ s.r.o.

Pelušková 1400, 198 00 Praha 9-Kyje, tel.: +420 281 000 666, fax: +420 281 940 066, obchod@balluff.cz, www.balluff.cz

 

STASTO Automation s.r.o.

K Náklí 512, 257 41 Týnec nad Sázavou, tel.: +420 317 701 700 nebo +420 317 701 834,
mobil: +420 602 466 665, fax +420 317 701 701, stasto@stasto.cz, www.stasto.cz

 

Šmeral Brno a.s.

Společnost Šmeral Brno a.s. se zabývá výrobou tvářecích strojů a nástrojů. Společnost má významné postavení v dodávkách pro automobilový, zemědělský a letecký průmysl. Stroje se značkou Šmeral jsou dobře známé v kovárnách a lisovnách ve více než 50-ti zemích všech světadílů. Dodáváme výrobky spolehlivé, bezpečné, technicky pokrokové, a proto příjímáme do svých řad kvalifikované technicky zdatné odborníky na pozice kontruktérů, mistrů, kontrolorů, obráběců špičkových CNC strojů a technologů.

Křenová 65c, 658 25 Brno, tel.: +420 532 167 372, fax: +420 543 255 143, Mgr. Radmila Musilová, osobni@smeral.cz, www.smeral.cz

 

IG Watteeuw ČR

Společnost IG Watteeuw ČR, s.r.o. je belgická strojírenská společnost se sídlem v Brně, zabývající se výrobou a montáží převodových skříní a ozubených kol. Je součástí skupiny BMT Group, sdružující strojírenské společnosti, zasahující např. do sklářského a leteckého průmyslu, či do průmyslové výroby ozubených kol, soukolí a mechanických systémů.

Vídeňská 231/130, Brno 619 00, tel.: 547 139 513, www.igwcr.cz

 

ALSTOM Power, s.r.o., ALSTOM Group

Olomoucká 7/9, Brno 656 66, tel.: +420 545 103 107, mob: +420 724 689 960, fax: +420 545 102 121, email: jitka.crlikova@power.alstom.com, www.alstom.cz

 

DI industrial spol. s.r.o.

Firma DI industrial je ryze česká společnost založená roku 1994 jako následovník státního podniku Tesla. Zabývá se především výrobou strojních dílců střední a vysoké náročnosti, podsestav a sestav dle specifikace zákazníků, především v oblasti elektronové mikroskopie a fyzikálních věd. Společnost provádí jak konvenční, tak CNC obrábění, tepelné a povrchové úpravy, montáž mechanickou, elektrickou a testování, včetně čisté montáže.

Purkyňova 99, Brno 612 00, tel.: +420 541 162 807

 

AB KOMPONENTY s.r.o.

Společnost AB KOMPONENTY s.r.o. je jednou z dceřiných společností firmy BRASS s.r.o.. Naše společnost se zabývá výrobou dílců, komponent a montážních podsestav v oblasti strojírenské výroby a elektrotechnického průmyslu. Rozmanitost našeho strojního vybavení poskytuje našim zákazníků kompletní služby v oblasti CNC obrábění kovů a zpracování plechů včetně povrchových úprav.

Vídeňská 100/117, Brno 619 00, tel.: +420 547 151 111, fax: +420 547 152 880,
e-mail: info@abkomponenty.cz, www.abkomponenty.cz

 

CB&I Lummus s.r.o.

CB&I Lummus s.r.o. je mezinárodní inženýrsko-dodavatelská organizace poskytující rozsáhlou nabídku technologií a služeb pro zpracování ropy a plynu v rafinérském, petrochemickém, chemickém a farmaceutickém průmyslu.
CB&I Lummus s.r.o. je plně integrovanou dceřinou společností firmy CB&I se sídlem ve městě Woodlands, USA. Současná orientace společnosti umožňuje vykonávat celou škálu inženýrských služeb od studií a projektování, přes nákup a dodávku, až po řízení výstavby a uvádění do provozu.
V ČR sídlí společnost CB&I Lummus v Brně, kde má k dispozici tři moderně vybavená pracoviště, na kterých v současné době pracuje kolem 500 zaměstnanců. Další pobočky společnosti můžete najít v Holandsku, Německu, Singapuru, Egyptě, Rusku a mnoha dalších zemích světa.

Milady Horákové 13, 656 80 Brno, Czech Republic; kontakt: Radka Venclíková (HR Specialist),
tel.: +420 545 417 640, mobil: +420 731 531 476, jobsCZ@cbi.com, www.cbi.jobs.cz nebo www.cbi.com

 

Kovoprojekta Brno a.s.

Projektová, inženýrská a dodavatelská společnost, nabízející komplexní dodávky investičních celků formou „na klíč“ a to v oborech chemie a zpracování ropy, strojírenství a výroba dopravních prostředků, strojírenská metalurgie, občanské a bytové stavby, infrastruktura a energetika. Teritoriem působnosti je jak Česká republika, tak i řada zahraničních zemí.

Šumavská 416/15, 602 00 Brno, tel.: +420 532 153 111, fax.: +420 532 153 112, kovoprojekta@kovoprojekta.cz, www.kovoprojekta.cz

nahoru