Sokolská hledá talent 2016

Výsledky

Vítězem, na základě 140 hlasů, se stal Oskar Vaněk ze třídy S1D (Výroba zbraní a zbroje), druhá skončila Kamila Staníková z U4A (Nože) a třetí místo obsadil David Benda z S3B (Model lodě s parním pohonem). Vítěz získal tablet a zárověn vylosoval z přítomných účastníků soutěže dalšího výherce tabletu, kterým se stal tříčlenný tým třídy L2A – Alena Petlachová, Renata Zemanová a Daniel Šváb (Robotika).

Fotky najdtete ve fotogalerii. Už teď se na Vás těšíme!

Soutěž

Soutěž pro žáky naší školy. Máte zajímavého koníčka? Kreslíte, modelujete, tvoříte, vymýšlíte. Nenechávejte si své nápady jen pro sebe!

Využijte unikátní možnost seznámit své spolužáky a učitele s Vašimi dovednostmi a výsledky z oblasti vaší originální zájmové tvorby. Soutěž proběhne v rámci dne otevřených dveří 16.10.2015 formou celoškolní prezentace. Vítěze vyberete hlasováním VY – žáci školy, učitelé resp. zaměstnanci školy. Vítěz každé kategorie a jeden vylosovaný projekt z každé kategorie bude odměněn věcnými cenami (celkem 4 hlavní ceny). Všechny příspěvky mohou být zařazeny do prezentačního programu školy.

Přihlášky odevzdávejte do 13.10.2015, informační schůzka k soutěži se bude konat ve středu 14.10.2015 ve 12:45 v učebně 027 (přízemí u posilovny).

SOKOLSKÁ HLEDÁ TALENT 2016

v těchto kategoriích:

• TECHNICKÉ
  • FOTO s tématikou technických objektů a strojů

Připravte si krátkou prezentaci svého projektu, vaši spolužáci a odborná komise vyberou hlasováním nejzajímavější. Vítěz každé kategorie bude odměněn věcnou cenou vítěz a jeden vylosovaný projekt z kažné kategorie a škola se stane partnerem vítězných projektů (možnost odborných konzultací, prezentací a jiné)

Jste šikovní – nebojte se to říct všem.

Prezentace projektů budou probíhat v učebně 105, 107 a 109 v pátek 16.10.2015 v době 10:00–14:00 (příprava prezentací 08:00–10:00).

Vyplněnou přihlášku (*.docx, 450 kB) odevzdejte osobně Ing. Plškovi nebo paní Zuzaně Malíkové (ek. úsek, kancelář 145) nebo na vrátnici školy do 12.10.2015 (do 13:00).

Další informace: Ing. Petr PLŠEK – manager akce (kab. 202).

Vyhlášení výsledků proběhne v pátek 27.11.2015 ve 13:00 v učebně 105.
Prosíme o účast všech soutěžících, jen tak máte možnost získat cenu, která se bude losovat z přítomných účastníků soutěže.