Hrdá škola – Mezinárodní suit-up den – PODĚKOVÁNÍ

Vážení kolegové, vážení žáci,

chtěl bych moc PODĚKOVAT všem, kteří se rádi zapojili do první akce z projektu #hrdaskola, který spočíval se obléci do šatů, v případě dam, nebo do obleku, v případě pánů. Výsledek byl nad mé očekávání a odhadem půlka školy byla galantně oblečena. Což samozřejmě nemohlo uniknout objektivu fotoaparátu, takže fotografie najdete ve fotogalerii Projekt HRDASKOLA – Mezinárodní sui-up den.

Další akcí, kterou bych rád splnil s vaší spoluprací, je Dobrý skutek. Tato akce se plní během celého měsíce prosince, což my splníme v podobě charitativní akce pořádané školou již několikátým rokem. Včas budete informováni.

Garant akce Ing. Lukáš Ryšavý

Milí žáci, vážení učitelé, nastal čas narušit stereotyp všedních dnů a společně se hodit do gala!

V rámci projektu #HRDASKOLA a s ním spojené soutěže se naše škola zapojí do Mezinárodního suit-up dnu, který připadá na neoblíbený pátek 13.10.2017. Ale nebojte se, tento den se vám nebude lepit smůla na paty, naopak, přinese šťastné a báječné zpestření běžných "šedivých" dnů! Takže dámy ať se oblečou ve stylu vévodkyně Kate z Cambridge a pánové do obleku ve stylu Barneyho Stinsona.

Aby se škola mohla dostat do losování o ceny, musí alespoň 1 z 9 projektů splnit a poslat tři fotografie. Kdo tedy bude fotit, ať mi je pošle na lukas.rysavy@sokolska.cz. Více informací o dalších projektech a cenách naleznete na https://schoolsunited.cz/projekt-hrda-skola#/.

Garant akce Ing. Lukáš Ryšavý

BUDE TO LEGEN... počkej si... DÁRNÍ!